Kliniğimizde labioplasti, hymenoplasti, lazerle genital estetik, vajinismus tedavisi, kozmetik jinekoloji başta olmak üzere bir çok estetik ve tedavi ile danışanlarımızın taleplerine kusursuz çözümler sunuyoruz.

Orgazm Aşısı

Orgazm Aşısı Nedir, Ne İşe Yarar?

Günümüzde kadınların büyük oranda vajinal orgazm olma konusunda bazı sorunlara sahip olduğu bilinmektedir. Özellikle dışsal faktörler aracılığıyla oluşan baskılar sonucunda kadınların büyük bir çoğunluğu gerçek bir cinsel haz deneyimleyememektedir. Bu kapsamda Orgazm Aşısı, kadınların yüksek düzeyde cinsel deneyim hissedebilmesi ve vajinal uyarımın gerçekleşebilmesi adına günümüzde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Orgazm Aşısı Nedir?

Hemen her kadın tarafından merak edilen ve sahip olduğu isimle gizem uyandıran Orgazm Aşısı nedir? ne işe yarar? Gibi sorulara yanıt aramak adına öncelikli olarak uygulamanın ne amaçla ve hangi bölgenin uyarılması adına yapıldığına bakılması gerekir.

Bilineceği üzere her kadın cinsel uyarımı sağlayan G noktasına sahiptir ve bazı durumlarda genetik faktörlerin etkisiyle G noktasında lokasyon farklılıkları bulunabilmektedir. Bu tarz durumlarda penisin G noktasına uyarabilmesi adına doğru bir noktaya temas etmesi gerekmektedir ve bu durum bazı sorunların ortaya çıkabilmesine sebep olabilmektedir.

Bununla birlikte vajinal bölgede yer alan bu hassas noktanın zamanla çeşitli dışsal sebeplerle yıpranması ve yeterli düzeyde işlev gösterememe haline gelebilmesi de olasıdır. Bu kapsamda Orgazm Aşısı, kadınların cinsel uyarım konusunda hassas olan vajinal bölgelerin uyarılması amacıyla yapılır. Bilinen diğer isimleri ise G Noktası Büyütme Operasyonu veya G Noktası Aşısı şeklindedir.

Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

Orgazm Aşısı yapılabilmesi için öncelikli olarak serum hazırlanması gerekmektedir. Bu serum ise tamamen hastadan alınan kan ve diğer bileşenler aracılığıyla hazırlanır ve yapılan operasyonun son derece basit bir operasyon olduğu başlangıç aşamasında belirtilmelidir. PRP yöntemiyle hazırlanan içeriğe sahip olan Orgazm Aşısı, hastadan alınan kana uyarıcı etkenlerin ilave edilmesiyle tamamlanır.

Bu noktada ilave edilen etkenlerin tamamen organik olduğu ve insan sağlığını kesinlikle olumsuz yönde etkilemediği belirtilmelidir. Bu etkenlerin en temel fonksiyonu ise kanda bulunan beyaz kan hücrelerinin yenileme ve onarma konusunda sahip olduğu işlevi yerine getirmesi üzerinedir. Dolayısıyla bu tarz vücuttan elde edilen etkenler ile oluşturulan karışımların PRP tekniği ile uygulanması konusunda günümüzde cilt sağlığı başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanıldığına rastlamak mümkündür.

Belirtilen teknik ve etkenler ile hazırlanan Orgazm Aşısı, G noktasına enjekte edilir. Enjeksiyon işleminden önce lokal anestezi yapılır ve tüm işlemin sürmesi ise yaklaşık olarak 15 dakika kadardır. Sonuç olarak işlem çok kısa bir sürede tamamlanır ve hasta herhangi bir klinik istirahat gerektirmeden hemen taburcu edilebilir.

Orgazm Aşısı Ne İşe Yarar?

Orgazm Aşısının etkileri en genel anlamıyla kaliteli ve sağlıklı bir cinsel yaşamın düzenlenebilmesi adına önemli oranda olumluluklar içermektedir. Özellikle kadınlarda yaşanan cinsel isteksizlik ve cinsel birliktelik sırasında stres, kaygı, endişe gibi duygu durum sorunlarının çözülebilmesi adına yüksek düzeyde etki gösterir.

Ayrıca Orgazm Aşısı, vajinal dokunun yenilenmesini sağlayarak, daha güçlü bir arzu hissedilmesine katkı sunar. Aynı zamanda aşı, cinsel birliktelik sırasında alınan hazzın da yüksek oranda artmasına doğrudan katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte vajinanın daralmasını ve dolayısıyla penisin klitorise temas etmesine doğrudan katkı sağlayan aşı, kadınların cinsel yaşam üzerinde önemli bir düzenleyici etkiye sahiptir.

Orgazm Aşısı Kimlere Uygulanır?

Orgazm Aşısı uygulaması arzu eden her kadına yapılabilmektedir. Bu noktada orgazm olma konusunda sorun yaşayan, istenilen zamanda orgazm olamayan veya geç orgazm olan, tatmin olma sorunları, daha fazla tatmin olunmasını istemek ve en nihayetinde yenilenerek gençleşmek isteyen tüm kadınlar Orgazm Aşısı yaptırabilir.

Orgazm Aşısı Etki Süresi

Orgazm Aşısı uygulaması anestezi etkisi bulunan kremlerle gerçekleştirilir ve çok kısa bir sürede uygulama tamamlanır. Bununla birlikte aşının ilk etkileri de anında gözlemlenebileceği gibi uygulamanın gerçekleştiği kişilerin bir hafta sonra cinsel ilişkiye girmeleri gerekmektedir. Ayrıca aşının etkisinin her kadında farklı şekilde gözlemlenebilmesi son derece olasıdır.

Detaylı Bilgi

+90 532 644 64 22

info@drfeyzaagacaguler.com

Sizi arayalım.

İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Tüm hastalarımıza ve danışanlarımıza kısa süre içerisinde dönüş sağlıyoruz.
İletişim